Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

Piknik na łonie natury w miejscowości Mytarz

Za oknem piękne słońce, dookoła wszędzie zieleń i kwitnące kwiaty, których zapach unosi się w powietrzu, sprawiając, że nie sposób pomylić tego czasu z żadnym innym – tak, zbliża się lato!

W poniedziałek 06.06.2022r. zorganizowaliśmy dla naszych Uczestników piknik na łonie natury, w pobliskiej miejscowości Mytarz. Na początek przygotowaliśmy koce piknikowe oraz kosze napełnione wodą i łakociami. Wyruszyliśmy o 10.00 rano z naszego Domu, w stronę stadionu w Nowym Żmigrodzie, a następnie szliśmy przez most, który łączy Nowy Żmigród z miejscowością Mytarz. Miejsce, które wybraliśmy na piknik na łonie natury było idealne: trawa, zieleń, drzewa, śpiew ptaków, a w pobliżu rzeka. Idealna przystań na odpoczynek, chwilę refleksji i wyciszenia. Uczestnicy mogli zrelaksować się i nacieszyć pięknymi widokami. Po dwugodzinnym odpoczynku wyruszyliśmy w drogę powrotną, aby zdążyć na pyszny obiad, który czekał na nas na Środowisku.
Spacery i wycieczki krajoznawcze coraz częściej wpisują się w nasz kalendarz zajęć, bo przecież ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie!

Autor: Anna Dziedzic-Kopa