Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

Jubileusz 25 – lecia istnienia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaśle

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Św. Jan Paweł II

13 czerwca 2024r. delegacja uczestników wraz z opiekunami miała okazję uczestniczyć w obchodach Jubileuszu 25 – lecia istnienia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaśle. Zaproszeni Goście na czele z Panem Starostą Adamem Pawluś przybliżyli historię działalności Warsztatów i ich rozwój w ciągu 25 lat. Wraz z zaproszonymi placówkami Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej i Warsztatów Terapii Zajęciowej mogliśmy obejrzeć piękną historię działalności placówki. Przygotowana część artystyczna była piękna i niezwykle wzruszająca. Po części oficjalnej nastąpił poczęstunek i zabawa integracyjna.

Serdecznie dziękujemy za możliwość wspólnego świętowania tej okazji! I życzymy, aby placówka dalej aktywnie wspierała osoby z niepełnosprawnościami.

Autor: Elżbieta Sanicka