Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

Koncert w Jasielskim Domu Kultury

14go maja Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie wraz z opiekunami udali się do Jasielskiego Domu Kultury.

W dniu 14.05.2024 r. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie wraz z opiekunami udali się na koncert do Jasielskiego Domu Kultury, który był współorganizatorem Powiatowych Obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W sali widowiskowej wystąpili Uczestnicy Zajęć Artystycznych JDK-u, wokaliści i tancerze, recytatorzy, zespół taneczny „RR Kids” w układzie tanecznym „Jump around”, zespół wokalno – ruchowy „Kolorowe Nutki” oraz „Trio Mażoretkowe”. Wszystkie występy były bardzo ciekawe i radosne, a Uczestnicy z wielkim zainteresowaniem je oglądali.

Po zakończeniu występów Pani Krystyna Dzik, dyrektor Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaśle powiedziała : „Dzieci wspaniale pokazały, że jednoczą się z nami. Okazaliście nam wielkie serce, przygotowując ten występ. Za to serdecznie dziękujemy”. Słowa te doskonale podkreśliły jak ważna jest integracja oraz współpraca z lokalną społecznością.

Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspólną zabawę!

Autor: Maria Kosińska