Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

Wyjazd do pizzerii „Chono Tu!” w Kątach II

13go maja druga grupa Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie wraz z opiekunami udała się do pizzerii.

W dniu 13.05.2024 r. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie wraz z opiekunami wybrali się do pizzerii „Chono Tu!” w Kątach. To już nasz drugi wyjazd do Kątów z kolejną grupą Uczestników :) Przed nami jest jeszcze jeden taki zaplanowany wypad, tak aby każdy mógł spróbować pysznych potraw serwowanych w „Chono Tu!” :) Także ta grupa Uczestników poznała menu pizzerii oraz samodzielnie zamówiła wybraną pozycję, a później za nią zapłaciła. Dzięki taki wyjazdom Uczestnicy usamodzielniają się i wyrabiają nawyki poprawnego zachowania w miejscu publicznym.

Pani Marzenie oraz Panu Tadeuszowi ponownie serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie, cudownie spędzony czas oraz przepyszne jedzenie!

Autor: Maria Kosińska