Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

XIII edycja Konkursu Fotograficznego „Fotografia reportażowa czarno-biała”

27 października odwiedziliśmy Dzienny Ośrodek Wsparcia ŚDS w Gorlicach, aby wziąć udział w rozstrzygnięciu Konkursu Fotograficznego pt. „Fotografia reportażowa czarno-biała”. Była to już 13. edycja konkursu i ta 13 okazała się dla nas szczęśliwą.

Trójka naszych uczestników wysłała do konkursu wykonane przez siebie zdjęcia. Zdjęcie miało pokazać prawdziwy, niezakłamany obraz, przedstawiający bohaterów w sposób naturalny. Jury doceniło naszego uczestnika Piotra, który zajął 1. miejsce w konkursie. Jego zdjęcie zatytułowane „Tam gdzie nie ma walki, nie ma siły” pokazywało trenujących uczestników do spartakiady. Tytuł zdjęcia dobrze odzwierciedlają słowa, że na każdy sukces składa się niewielki wysiłek powtarzany z dnia na dzień.

Cieszymy się bardzo z osiągniętego wyniku, zwłaszcza, że konkurencja była bardzo duża. Serdecznie dziękujemy gospodarzom za zaproszenie, możliwość integracji z innymi ośrodkami oraz pyszny poczęstunek :)

Autor: Elżbieta Sanicka